Olay Türk düşmanlığı olduğunda; insanların direkt vuracak cesaretleri yoktur. Bunun yerine din, ahlak, insan hakları, adalet, özgürlük, eşitlik gibi bir sürü meseleye odaklanırlar.

İşi derinlemesine ele aldığınızda; bu kavramlardan en çok bahsedenlerin, bu kavramların içine en çok bozan insanlar olduğunu görürsünüz. Ellerinde silahla devleti kontrol etmek isteyen terör örgütlerinin özügürlük ve eşitlik kavramlarından konuşması güzel bir örnektir. Amaç, ağızlarına aldıkları kavramlar değil; o kavramların ardından Türklüğü ve Türkiye Cumhuriyeti’ni vurmaktır. Terör örgütünden, diğer devletlere hepsinin ortak hareket ettiği bir durumdur.

Bu coğrafyada yabancıların en çok korktuğu şey, Türklerin birleşme ihtimalidir. kürdistan projesi ve büyük ermenistan projesi; Türk dünyasının kalbi olan Türkiye’yi toprak ve bu simgeye bağlı olarak zihinsel olarak Türk dünyasından ayırma projesidir. Bu konuyla ilgili olarak şu gönderimi incelemenizi öneririm : Türklük ve Türk Dünyası Üzerine Oynanan Oyunlar

Bu projeler içeriğinde ne Stalin’in Türklere yaptığı eziyet, ne Çin’in Uygur Türklerine yaptığı işkence ne de Irak’ta Türkmenlere yapılan katliama hiçbir devlet ses çıkartmamıştır !

Bu yetmezmiş gibi, Almanya’da Türklere yapılan neo-Nazi saldırıları, Bulgaristan’da yapılmış olan büyük zorbalık ve İran’da 30 milyon+ Tebriz Türküne yapılan kültürel soykırım Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler ve diğer ülkeler tarafından görmezden geliniyor.

Sahte Yalanlar ve Kabul Edilmesi

Ermeni soykırım iddası hakkında defalarca kez bizi suçladılar ve bir çok devlet yargısız infaz yaparak suçlamaları kabul etti. Türkiye Cumhuriyeti Devleti defalarca arşivleri açalım, ilgili devletler açsın ve araştırsın demesine rağmen hiçbirinden cevap gelmedi. Ermenistan’a giden diğer devlet yetkilileri için protokol; sözde soykırım anıtına çelenk bırakmakla başlar. İçinde 6 ilimizden toprak olan anıt gezilir.

Türkler, Türklüğü kullanamaz, Türkiye’de Türklük kötü kelime olarak lansedilir, Ne Mutlu Türk’üm sözü zorbalık ilan edilir. Ancak Kıbrıs’ın Rum tarafında Türk düşmanlığı had safhadadır, Ermenistan açık açık 6 ilimize göz koymuştur, doğu tarafında Kürt ırkçıları işbaşı yaparak ülkemizi bölmek ister.

Başta batılı devletler olmak üzre bir çok ülke bu projelere destek verir. Türk milleti ise evlendirme programları, Bu Tarz Benim, amcasının eşinle birlikte olan ensest dizilerce, doğu temalı filmlerce uyutulur. Osmanlı ile Türk tarihinden kopartılıp Araplaştırılma amacı doğrultusunda adımlar atılır…

YALANLAR, YALANLAR, YALANLAR !

Korku !

Türk dünyasından korkuyorlar ! Çekiniyorlar, bu yüzden ellerinden geldiği kadar saldırıyorlar. Korksunlarda !

Türk Dünyası ve Türk devletleri haritası (Türklerin ataları)

Türkleri Avrupa Birliğine kabul etmeyecekler. Demokrasi ve eğitim seviyesi hikaye ! Hristiyan değiliz. Ortadoğu bize yaramaz. Başka devletler ise çıkarları doğrultusunda hareket ederek bizimle olan ilişkilerinde değişikliğe gidebilir.

Türk Devletleri ve Türk Dünyası, Türkiye Cuhmuriyeti ve Türk milletinin kurtuluşudur ! Laz, Alevi, Kürt, Çerkez, Göçmen kökenli Türklerin kurtuluşudur.

Haritada görebileeceğiniz üzre kürdistan ve büyük ermenistan projeleri Türkiye Cumhuriyeti’ni Türk dünyasından ayırmak için yapılan ırkçı bir projedir !

Amaç Türk Düşmanlığı Kıbrıs’ta Dahil !

İnsan hakları, eşitlik, özgürlük, adalet gibi kavramlardan bahseden kurum, kuruluş ve devletler; konu Türkiye olduğunda bu kavramlara uymayı düşünmüyor bile ! Türklere yapılanlara sessiz kalıyorlar. O halde, sizler iki yüzlüsünüz !

Bu kavramların arkasından Türklüğü vurmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Kıbrıs’ta Rumlarla birleşme yanlısı olan CTP milletvekili Türk askerlerinin tecavüz ettğini ima etmiş. Adada sadece Türkler değil, Rumlarda ezildi diye ekliyor. Utanmasa karnında bebek taşıdığı anneyi vuran Rumlardan Kıbrıs Türklerini koruduğumuz için Türk mileti ve Türk askerine lanet okuyacak.

Ancak durun ! Sorun Türk askeri değil, Türklük, Türk dünyası ! Amaç : TÜRK DÜŞMANLIĞI ! Bakalım Doğuş Derya hanıma ;

Kıbrıs'lı CTP milletvekili Doğuş Derya ve terör örgütü hareketi

Başka bir Türk düşmanı olan terör örgütü hareketinde fotoğrafını gördüğümüz Doğuş Derya’ya şaşırdık mı ?

Olay insan hakları, özgürlük, eşitlik falan değil ; olay TÜRK DÜŞMANLIĞI !

Bizimde Haritamız Var!

Herkes harita paylaşıyor bu devirde. Bizimde haritamız var korkmayın !

1922 Misak-ı Milli Haritası  :

1920 Misak-ı Milli Haritası

Kategori: Genel - Politika - Tarih