Size burada, özellikle son terör operasyonları ve akademisyenlerle birlikte DEFALARCA nasıl kara propaganda yapıldığını anlattım. Son olaylardan önce PKK ve sempatizanlarının izledikleri yolu ve yaptıklarının bir kısmını burada anlattım. Akademisyenlerin metninin nasıl bir amaç taşıdığını (dedikleri gibi barışın aksine) burada anlattım.

Terör örgütü propagandayı çok bilinçli şekilde yapıyor. Bakın bütün olayları bir melek gibi “barış, demokrasi, diplomasi” uğruna yaptıklarını söylüyorlar. O kadar ustalaşmışlar ki, o akıllarıyla tek başlarına yardım almadan yapabileceklerinin çok üzerinde.

HATTA VE HATTA, Türkiye’de algı yönetimi ve propaganda (ve psikolojik savaş) konusunda çok iyi olan AKP dahi çaresiz.

Çok dikkat edilmeli! Size bu konuda bir örnek daha vereceğim.

**

Dövlet Bize Bohmiğ

HDP’li milletvekilleri, Cizre’ye ambulansın gitmediğinden yakınıyor [1]. Haberde bolca acındırma ve propaganda bulacaksınız. Yaralılar kaderlerine terk edildi, devlet ambulanslara müdahale ediyor vs..

Bir sürü karışık işler var. Malum binada 3 senedir yapılanma var falan filan deniyor. Hepsini geçtim.

Bugün (30.1.2016) Fox TV Anahaber Bültenini izleyen adamlar, görüntüleri izlemiştir. Ambulansa ateş açıldı. Kameralar karşısında 112 acil servisinden birisi neden ambulansın yaralıları alamadığını anlattı.

NEDEN Mİ?

Tabi ki; hastahane, cami, okul yakan ve hatta öğrenciler içerisindeyken kültür merkezi ve okullara saldıran ve daha öncede ambulans ve hastahanelere saldırmış terör örgütü yandaşları yüzünden.

Daha fazlasını ve Sağlık Bakanı Müezzinoğlu’nun açıklamalarını ilgili haberde bulabilirsiniz.

**

Propaganda!!!

Kimlerin bu blogu takip ettiğini biliyorum ve diyorum ki; ÖFKEYLE HAREKET ETMEYİN, DUYGUSAL DAVRANMAYIN!

Bakın ambulansları engelleseniz, ambulanslar engellendi diyecekler.
Ambulansları gönderseniz, başka sıkıntılar çıkacak.

Sizleri çıkmaza soktular. Akıllı insanlarla bunlardan kurtulmaya çalışın. Öyle “Suriye’ye geçeriz, iki füze attırırız hoppidik hoppidik” diyen adamlarla çözülmez bunlar.

Terör örgütünün çok organize propagandası var. Yurtdışından STK’lar, sosyal medyada bağlı hesaplar, sağlam uzmanlar ile çalışıyorlar… Bakın çok bilinçli işler yapıyorlar ve adımlara bağlı propagandalar var. O kadar planlı, o kadar örgütlü hareket ediyorlar ki!!

**

KARIŞTIRMAYIN!

HDP, halk tarafından seçilen meşru partidir.
PKK terör örgütüdür.
Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı ağır propaganda var.

HDP’ye politik,
PKK’ya silahlı,
Propagandalara ise karşı propaganda ile cevap verilmeli.

HDP’ye silahlı yada PKK’ya propaganda ile cevap verilirse işler karışır.
HDP’yi politik olarak köşeye sıkıştırın.
PKK’yı askeri olarak.
Propagandaya ise hem karşı propagandayla hem de diğer ülkelere karşı politik baskıyla cevap vermeye çalışın.

Propaganda konusunda belli ki başka uzmanlardan yardım alıyorlar. Peki bu uzmanlar hangi ülkelerde eğitim gördü? Nerelerde yaşıyor? Soruşturmalar, sorgulamalar başlatın.

Bu işle mücadele için organize olmak gerek.

Türkiye, karşı propaganda konusunda fazlasıyla yetersiz kalıyor. FAZLASIYLA! Üstelik haklı olduğumuz konumdayken kaybetme riskimiz var (propaganda ve psikolojik savaş konularında).