Gün geçmiyorki içlerindeki kin, nefret, öfke dışarı artık olarak taşmasın. Olamadıkları ve asla olmayacakları Atatürk ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu iradesine her fırsatta söz söylemelerinin en büyük nedeni de içlerindeki bu kıskançlık duygusu.

Biliyorsunuz bunlar neo-Osmanlı ayağına geldiler. Aynı Osmanlı zamanında olduğu gibi; ülkenin önemli kaynaklarını özelleştirdiler. Aynı Osmanlı gibi çöküşü başlattılar. Osmanlı Osmanlı diye dolanıyorlar ya, aynen o hale geldiler ama 1699 sonrası duraklama ve çöküş dönemi gibi.

Spor yok, sanat yok; bilim, teknoloji, hoşgörü, insanlık… Hiçbir şey yok. Artan suçlara bakın! Rezilliğe! Baskıya bakın. Osmanlı döneminde göremeyeceğiniz bir baskı var. Mevlana ve Yunus Emre gibi değerlere ait olmayan bir İSLAM KAFASI var. Her yerde, kendileri gibi olmayanlara ateş püskürüyorlar ve yaşama hakkı tanımıyorlar.

**

Serv Seviciler Her Fırsatta Kandırılıyor

Lozan’a laf atıyorlar. Sürekli. Olay Lozan’da değil. Atatürk… Atatürkçülük, Türkiye Cumhuriyeti ve hepsinden önemlisi milliyetçiliği ayaklar altına alan bu zihniyetin TÜRK DÜŞMANLIĞI. Evet bunların kabinesindekilerin kökenlerine bakın. Türklüğe karşı girişimlerine bakın.

Binlerce yıllık Türk kültürü varken, bunlar gidip Arap seviciliği yaptı, İslam adı altında Arap kültürünü getirdi. Peki neden?

İşte Osmanlı’nın mirası:

Sevr Antlaşması Haritası

Bunu eleştirdiklerini hiçbir zaman göremezsiniz.

Yada bu ülkede ilk bira fabrikasını İkinci Abdülhamit zamanında yapıldığını eleştirmezler.
Veyahut Kıbrıs’ı savaşmadan İngilizlere teslim eden aynı kişiyi de eleştirmezler.
Eleştirmedikleri gibi, 2. Abdülhamit, onlar için önemlidir. Çünkü O da bunların çalıştığı amaca hizmet etti.

**

Sizin Ne Diplomasi Zaferiniz Var Be?

Suriye konusunda döndünüz, Rusya konusunda döndünüz, İsrail konusunda fırıldak oldunuz.

Hiçbir konuda diplomasi zaferiniz olmadı, olamazda. Çünkü bilgisiz, cahil ve daha önemlisi olayları sonuna kadar götürebilecek cesaretiniz yok. İleri görüşlülüğünüz yok.

Lozan’da diplomasi vardı. Peki cemaat, PKK, Amerika, Almanya ve bir ton kişi, kurum ve ülke tarafından DEFALARCA KANDIRILAN siz; hangi hakla oradaki diplomatik zaferi eleştiriyorsunuz?

Siz gitseydiniz, 1 dönüm arazi alamadan gelirdiniz.

 

Önce Kendi İktidarına Bakacaksın

Neymiş adalar Yunanistan’a verilmişmiş. Lozan bir zafer değilmiş. Tabi, ÇALIŞTIĞINIZ KİŞİLER için Lozan bir zafer değildi. Kurtuluş Savaşı, bir zafer değildi. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulması da bir zafer değildi..

Türkiye Cumhuriyetinin parçalanması SİZİN İÇİN bir zaferdir.
Türklüğün yok edilmesi, SİZİN İÇİN bir zaferdir.

Öyle değil mi?  Önce kendi iktidarına bak!

Hatay’ın Yarısından Fazlası Yabancılara Satıldı

Topraklarımız nasıl satılıyor? konusunda detaylıca yazdım. 2012 verilerine göre Hatay’da 1974 yabancıya, 1320 parselde toplam 3 milyon 722 bin 824 metrekare toprak nasıl satıldı? [1]. Hatay’ın toplamı: 5,566,000,00 m2

Onu geçtim, 87 MİLYON METREKARE TOPRAK NASIL YABANCILARA SATILDI?

10 tane Kıbrıs adası kadar toprak, nasıl ve niye satıldı?

Satılan Devlet Kurumları ve Sermayesi

Osmanlı döneminde demiryolları vs satılmıştı ve Atatürk, Türkiye Cumhuriyetini kurduktan sonra yıllarca bunları geri almak için uğraştı. İşte size Osmanlı… Erdoğan Osmanlı’nın yükselişini değil, duraklamasını değil; çöküşünü temsil ediyor ve gerçekleştiriyor.

Arap, İngiliz, Hollandalı, Amerikalı…. Kime, neyi buldularsa sattılar Petkim’den Telsim’e, Türk Telekom’dan Tekel’e ne buldularsa sattılar [2]. Bu da mı Lozan ile ilgili? Yoksa siz mi ülkeyi peşkeş çektiniz millete?

16 Ada Yunansitan’a Geçerken Neredeydiniz?

Yine iktidarınız döneminde 16 ada Yunanistan’ın kontrolüne geçmedi mi? [3]

Lozan’da “bağırsanız duyacağınız adaları kaybettik” demeyi biliyorsun, peki AKP’nin kaybettiği adalar ne olacak? [4]

Senin başbakanın, senin döneminde kaybedilen Yunan adasına pasaportla girdi be! [5]

**

Derdiniz Belli

Sizin derdiniz belli. Konu Lozan falan değil. Bu milleti yıkmanın yolunu, Türklüğü bitirmenin yolunu; Atatürk ve Türk Silahlı Kuvvetlerini yok ederek, zayıflatmaktan geçtiğini düşünüyorsunuz.

Bak birader! Atatürk Samsun’a çıktığında 18 kişiyle çıktı. Türkiye’nin nüfusu o gün 10 milyondu ve Atatürk’ün Cumhuriyet kurup, saltanatı kaldıracağına inananların sayısı varsa en fazla bir kaç bin kişidir. Kendi adamları bile günlüklerine bunun imkansız olduğunu, Atatürk’ün biraz ileri gittiğini yazdı. Fakat meclis bahçesinde Atatürk ile tokalaştığında, Atatürk; “bak gördün mü” deyince utançlarından kızardılar.

Kendi atalarınızın değil, Türklerin tarihini ve kültürünü öğrenin. Atatürk; milleti Türklük ile tekrar buluşturdu. Siz bunu yıkamazsınız. Bu ülkede Atatürk’ün ve Türklüğün izinden gidecek, sadece Osmanlı’yı değil; Göktürkleri, Hun İmparatorluğunu da atası olarak kabul eden milyonlar var. Biz, sizin gibi Arap sevicileri, gerici ve bölücüleri yenmesini biliriz.

Önce sizi temizleyeceğiz, ardından çağdaşlık adı altında Batı kültürünü bu ülkeye empoze etmeye çalışanları. Önce Arap seviciler temizlenecek, sonra Batı seviciler…

Atatürk’e dil uzatmanızın, Türkiye Cumhuriyetinin temeliyle bu kadar oynamanızın ve ülkeyi parsel parsel satmanızın; daha da önemlisi kendi kişisel çıkarlarınız için insanları kutuplaştırarak, bu kadar kan dökmenizin HESABINI VERECEKSİNİZ!

2030 için geliyorum. Ve beni durduramayacaksınız. Benim gibileri durduramayacaksınız. Bu ülkeyi artık Arap sevicileri değil, tarihini ve kültürünü bilen insanlar yönetecek.