Bu işin iki ucu boklu değnek olacağını söylemiştim. HDP girmese; AKP tiranlığı artacak, yasaklar büyüyecek, özgürlükler kısıtlanacak, Başkanlık gelecekti. Girerse (ki girdi); Türkiye Cumhuriyetini bölme amacını taşıyan terör örgütünün siyasal uzantısı HDP mecliste, Türkiye Cumhuriyeti devletini yönetme şansını yakalayacaktı (ki yakaladı). Bağımsızlığın ilk adımı olan özerklik için uğraşacak. Bakmayın sevgi pıtırcığı sözlerine, niyetleri bellidir. Değişmez.

CHP ve MHP

Her seçimde koşulsuz şartsız, babadan oğula CHP-MHP’ye oy verenler yok mu…

Liderlere inanmaz verir,
Partiyi tam desteklemez verir,
Beğenmez verir,
AKP’yi sevmez verir…

Oysa CHP ve MHP her oylamada, AKP’nin sıkıntıya düştüğü her anda gizliden koltuk değneği olmuştur. Biliyorlar ki koşulsuz oy verenler var ve bu yüzden kendilerini geliştiremediler. Sonuç ortada. Kibar olmaya gerek yok AKP’DEN KIÇIMIZI HDP KURTARDI!

MHP+CHP’ye kalsa iş, AKP yine sağlam devam edecekti.

Liderler istifa etmelidir. Yeni yapılanmaya gitmelidir. MHP’nin hiçbir yeni söylemi yok, oy arttırmasının nedeni geçiş partisi olmasıdır.

CHP ise bunca politikayı dünyaca ünlü şirketle anlaşmadan yapamadı. Yani bazı politikalar parti içinde pişmeden reklam şirketinden geliyorsa; orada sıkıntı var demektir.

AKP

AKP zaten bitmiştir. Konuşulacak bir şeyi kalmadı.

HDP

Hayatı boyunca Doğu’ya gitmeyen, Doğu’ya gitse de 1 ay zor kalacak adamların HDP’ye oy vermesi gariptir. Kürt hareketini desteklemesi gariptir. Söylemleri güçlüydü ancak Erdoğan söylem konusunda iyidir. Önemli olan niyet, geçmiş ve yaptıklarıdır.

Terör örgütünün siyasal uzantısı olan partidir HDP. Amacı Türkiye, Suriye, İran, Irak sınırlarında bağımsız ülke kurmaktır. Türkiye’yi bölmektir. Bunun için “silahlı direniş” yaptılar. Bu Türkiye kanunları başta olmak üzere uluslararası kanunlara da aykırıdır. TERÖRİSTLER! Dahası yok. Dağda çatışmaya katılanlar şu an milletvekili. Türkiye Cumhuriyetini kanıyla kuran, meclisini savaş altında işleten geçmişe sahip bir devletin yönetiminde söz sahibi. Durum bu kadar vahim.

Kendini aydın, hümanist, solcu sanan ahmakların yüzünden.

Oysa bu adamlar insanın en temel hakkı olan “yaşama” hakkını çalan teröristlerin partisiydi bu adamlar. Destekledikleri şeyler de bunlardı.

Devletin kurumu, yani halkın emeğini (hastahane, okul, ambulans) yakan,
Memur kaçıran,
İnsan öldüren,
Kaçakçılık yapan (uyuşturucu- para için),
Her türlü suçu işleyenlerin desteklediği ve oluşturduğu partiye soluz, aydınız, hümanistiz diye oy verdiler. GARİP!

Neyse konuşmayacağım daha fazla…

***

Şimdi Ne Olacak?

Her hareket karşı hareketi doğurur. Etki-tepki yani. Kürt karşıtlığı artacak, buna bağlı çatışmalar başlayacak. Teröristler yani pkk meşrulaşacak, destekçileri gaza gelerek her yerde atar yapacak ve karşılığını sert bulacak.

Türkiye koalisyon döneminde kararsızlaşacak ve her zaman bahsettiğim ekonomik kriz daha da yaklaşacak.

Umutlar zaten tükendi.

Sıkı Durun Şerefsizler!

15 seneniz var! İktidara geleceğim, Türkiye Cumhuriyetini yöneteceğim. 15 sene sonra.

HDP mecliste, her şey istedikleri gibi oldu. Eğer terör sorunu devam ederse, silah bırakmazlarsa; gerekeni yapacağım. Öyle bir yapacağım ki ismimi duyduklarında ne kadar şerefsiz, hain, hırsız, yolsuz, ahlaksız varsa dizleri titreyecek!

Sınıfta kopya çeken adamdan, devlet malını hortumlayana kadar her türlü yasadışı ve ahlâksız işlerin peşinde olacağım.

Eğitimden ekonomiye, hukuktan sosyal etkinliklere her şeyi plânladım. 15 sene içinde akademisyenler, avukatlar ile birlikte daha da olgunlaştıracağım.

Yapmanız Gereken

Eğer bahsettiğim “kötü” sınıfına giriyorsanız dua edin. Her gece yatmadan önce ve her sabah uyandıktan sonra dua edin ki; Emre Çetin güce ulaşmasın. Yoksa canınız yanacak.

Ne yaparsanız yapın, güce ulaşacağım.

Şerefli, namuslu, ahlâklı, dürüst insanların ülkesi olacak. Çocuklar için iyi bir geleceğin olduğu bir ülke olacak Türkiye. Atatürk, Türklük, Kürt kökeni, İslâm gibi ne kadar istismar edilen değer varsa; kim istismar ettiyse hepsinin yakasında olacağım.

Aile içi ilişkilerin olduğu, küfür, kavga, silahın olduğu saçma sapan programlarla milletin beynini yıkayan ehrkesin yakasına yapışacağım! İnsanların spor, sanat, bilim, teknoloji ile uğraştığı bir gelecek kuracağım.

15 sene. ON BEŞ SENE!

Ne kadarını çözdünüz çözdünüz. 2000 sonrasında kim, bu ülkeye nasıl zararlar verdiyse hepsinin kökünü kazıyacağım. Siyasal karar veren savcıların da, yolsuzların da, hainlerin de…

GÖRECEKSİNİZ! EMDİĞİNİZ SÜTÜ BURNUNUZDAN GETİRECEĞİM!

15 sene!

Atatürk’ün partisini rezil eden zat’a söylüyorum, o partiyi elinizde oyuncak ettirmeyeceğim!

Kategori: Ekonomi - Genel - Hayat - Politika