Sen Sörvayvır izlerken değerli arkadaşım, ülke boka sürükleniyor. Defalarca yazdım burada.

Bu akşam yine bir görüntü geldi. Velvet Indieground adlı mekanda alkol alıyorlar diye kavga çıktı ve şerefsiz piçler bu mekanı basıp dağıttı. Neden?

Çünkü herkes onlar gibi Müslüman olmak zorunda. Herkes bu yobaz köpekler gibi olmak zorunda. Herkes bu IŞİD vari haysiyetsiz piçler gibi davranmak, düşünmek, konuşmak, yaşamak zorunda.

Gökçek’in haremlik selamlık vagonu, Suudi eğitim modeli derken bu… Bunlar süpriz olamaz. Kasıt var ardonda! Fuat Acni hesabonda mafya iş başında, kirli olaylar dönecek demişti. Başlıyor. Planlı ve amacı var diye düşünüyorum. 

Başka görüşe, başka düşünceye, başka inançlara yer yok! Önce izleyelim, sonra yazacağım;

 

 

Birleşin çocuklar savaş yakındır dediğimde sanıyorum pek anlaşılmamıştı…

Bunlar; insanlık, sevgi, ahlak, duygudaşlı (empati), saygı gibi duyguları barındırmayan şerefsiz piçler. Yıllardır devlet bunları törpüledi. Derken bunların zihniyeti iktidar olunca şımardılar.

Uzun süredir örgütlü cahillerin eziyetini görüyor Türkiye. Az kaldı. Yakında akıllı insanların örgütlenmesine tanıklık edecek. Fakat 10 yıl Türkiye kötüleşecek. Daha da kötüleşecek. KÖTÜLEŞSİNDE! Çünkü sen kendini geliştiremedin, politikayla ilgilenmedin, oy verip yoluna devam ettin.

Aklın başına gelecek, karşı devrim başlatacaksın ve sonunda bu şerefsizleri bu ülkede tarihe gömeceğiz! Ancak biraz daha acı olacak.

 

2. Kurtuluş Savaşı

Birinci Kurtuluş Savaşında Atatürk ve silah arkadaşlarına karşı; Osmanlı hükümeti, gericiler, bölücüler, İngilizler, Fransızlar, İtalyanlar, Ermeniler, Yunanlılar vardı. Hepsi yenildi. Yani dış güçler yenildi.

İkincisi ise bu gerici ve bölücü zihniyete, içteki pisliklere karşı olacak. Kazanacağız. Gerekirse öldükten sonra 7 sülaleme küfür etsinler, ölmeden önce bu kirli zihniyetin 7 sülalesini kazıyacağım!

 

Bunlara Demokrasi Yok!

Bunlara demokrasi yok,
Adalet yok,
Hukuk yok,
İnsan hakları beyannamesi maddelerini uygulamak yok,
Çünkü hepsini yok ediyorlar.

İşleri kitabına uydurup bu IŞİD artıklarını tarihin tozlu sayfalarına gömeceğiz. Acımak yok. Azıcık cesaret ve güce ulaştıklarında nasıl yıkıcı bir hale geldiklerini gördünüz. Ders almak gerek.

 

Size Ne?

Herkes sizin mezhebinizden olmak zorunda değil. Herkes sizin inandığınız şeye inanmak yada sizin gibi inanmak zorunda değil. İnsanlar sizin gibi düşünmek, yaşamak, konuşmak zorunda değil!

Biz sizin ahmaklıklarınıza, çarşaf ve diğer çağdışı yaşamnıza karışmıyorsak; sizde kimsenin alkolüne KARIŞMAYACAKSINIZ! Bu kadar net!

İsteyen içer, isteyen sıçar, isteyen sevişir, isteyen namaz kılar, türban takar. Kimse kimseye müdahale etmeyecek! Bu IŞİD artıklarına gereken cevabı devletin vermeyeceği ortada. Toparlanın, artık kendimizi savunmamız gereken bir dönemdeyiz.

 

**

 

10 yıl… Ekonominin, özgürlüğün, demokrasinin, insan haklarının battığı 10 yıl.
Ardından karşı devrim.
2030’da Emre Çetin.
Bunlar tarihin tozlu sayfalarına gömülecek.
Türkiye bölgede ve dünyada model bir ülke haline gelecek.

Sabrediyorum. Vurdumduymaz kitlenin, her gün 5 saat televizyon izlerken ortalama 6 yılda bir kitap bitiren halkın uyanmasını bekliyorum. Biraz acı çekmeden uyanmayacak.

Umudunuzu kaybetmeyin. YIKILACAKLAR!