Çok fazla bir nen (şey) yazmayacağım. Çok kısa olacak.

Benim için kadın hakları, çocuk hakları, hayvan hakları yoktur. Nasıl ki “sarışın hakları, uzun boylu hakları, Çerkez hakları” gibi haklar yoksa; bu da olmamalı.

Her nen bütündür. Yani bütün bu haklar, İNSAN HAKLARI içinde toplanmalıdır. Kadınları korumak için gibi saçma sapan bir amaçla, kadınları toplumdan uzaklaştırmak ve farklı biri gibi göstermek tamamen saçmalıktır. Dahası bu, kirli zihniyetin yansımasıdır. Kadınlara özel otobüs isteyen zihniyetin yansımasıdır.

Hayır kardeşim! OLMAZ!
Kadınlar, çocuklar, engelliler, turistler; bu ülkenin her metrekaresinde, istediği saatte, istediği şekilde gezecek. Bunu sağlayacağız. Sizin gibi pislikler bunu engelleyemeyecek. Hele hele mevcut özgür sistem, demokrasi, hukuk ile başa gelip; siyasi ve ekonomik güç elde eden bu yüzsüz zihniyet hiç mi hiç başaramaz!

Son nefesimize kadar bunun savaşını vereceğiz. Bütün farklılar bir arada yaşayacak ve bir millet olacak. Tıpkı daha önce orkestra teorisi başlıklı konumda belirttiğim üzere.

Pembe taksiyi, kadınları ev işleri yapan hizmetçi ve çocuk doğuran yaratık olarak gören bütün pislik zihniyeti ve hizmetlerini KINIYORUM! Son zamanlarınızın tadını iyi çıkartın. Size çok güzel süprizlerim olacak.

kadin

Kategori: Genel - Hayat - Politika
Etiketler: , ,