Karacaoğlan’ın dediği gibi:

Nice sultanları tahttan indirdi
Nicesinin gül benzini soldurdu
Nicelerin gelmez yola gönderdi
Bir ayrılık bir yoksulluk bir ölüm

**

Pedofili, taciz, tecavüz… Meclis’in yaklaşımı ise ortada. NEDEN bu durumdayız?

Bugün Fox TV’de, “çocukları cinsel istismardan korumak için” yapılması gerekenler yayınlandı. Rezillik!

NEDEN bu duruma düştük?

 

çocuklara öğretin (1)

çocuklara öğretin (2)

 

7-8 yaşında, cinselliği hiçbir şekilde bilmeyen çocuklara bunları öğretmek zorundayız. NEDEN?

Sormadan edemiyorum: NEDEN? Onlarca, yüzlerce, binlerce defa soruyorum: NEDEN?

 

Çünkü Türkiye Cumhuriyeti Devleti kadınları, çocukları, turistleri, halkını koruyamıyor. Çünkü Türkiye Cumhuriyeti Devletine vatandaşlık bağı ile bağlı olan ve bu topraklarda yaşayan halkın bir kısmı (ki sayıları azımsanmayacak bir kısmı) bunları yapabilecek kadar manyak ve yine büyük kısmı bunları umursamayacak kadar İLKEL!

 

Çünkü Türkiye Cumhuriyeti Devleti, son 14 senede “dindar nesil” yaratmakla meşgul idi. Çağdaş eğitimi kaldırıp, laikliği kaldırıp; imam hatiplere, imamlara, diyanete yüksek miktarda paralar yatırmakla uğraşıyordu.

Türkiye’de Suç Neden Artıyor daha önce yazdığım üzere, bunlar dindar bir nesil yaratmak isterlerken, bütün ahlak sistemini çökerttiler.

Kadın şiddet,
Taciz ve tecavüz,
Pedofili,
Hırsızlık,
Gasp,
Çocuklara karşı suçlar…

Türkiye suç konusunda rekor yaşıyor. Bütün bunlar olurken, mecliste ise “birileri” bu rezillikleri halı altına atmaya çalışıyor, dikkatleri başka yöne çekmeye çalışıyor. Kim bu birileri? Türkiye’yi bu hale getirenler ve onların koltuk değnekleri…

En basitinden yakın zamanda bu rezillikler yaşanırken, örneğin 8 yaşında çocuğu ilişkiye zorlayan anneye beraat istenirken; “BUNLAR”, Kılıçdaroğlu’nun “önüne yatmak” kelimesini tartışıyor.

He AKP’lilerin kafası bir yönde çalıştığı için önüne yatmayı, altına yatmak olarak anlamışlar, bu ayrı mesele… Yada bütün bu pislikleri örtmek için dikkatleri başka yere çekiyorlar.

Sonuç olarak AKP muhafazakar bir parti. Muhafazakarların dilinden “ahlak” düşmez. AKP’nin döneminde camiler, imam hatipler, dini oluşumlar kat kat arttı ve Diyanet Bakanlığı’na deli gibi yatırım yapıldı. SONUÇ NE ?

Taciz,
Tecavüz,
Pedofili,
Hırsızlık,
Gasp,
Kadına şiddet….

Birde bunları savunan seçmenler var ki Türkiye’nin geleceği ve insanlık için bunlara neler yapılması gerektiğini yazmak istemiyorum. Çünkü ben savaşa, toplama kamplarına ve gaz odalarına değil; barışa, eğitime inanıyorum ve bu günlerde ise düşüncelerimin doğru olduğuna kendimi tekrar ikna etmeye çalışıyorum. Uğraşıyorum.

 

Yaşanan bunca rezillik,
Rezilliği örtmeye çalışan bir iktidar,
Bunlara göz yuman sözde Müslümanlar…

 

Bu ülkedeki her kadın, her çocuk, her turist; kısacası her insan, günün her saati istediği yerde istediği gibi dolaşmalı ve kılına zarar gelmemeli… Fakat dönülmez yola giriyoruz, olması gereken her şeyden uzaklaşıyoruz…

Ama kimse unutmasın, Karacaoğlan’ın dediği gibi;

 

Nice sultanları tahttan indirdi

Bir ayrılık bir yoksulluk bir ölüm…

Kategori: Genel - Hayat - Politika