CHP’nin içindeki daha neyin ne olduğu belli olmayan olayları araştırıyor arkadaşlar. Bunca yıldır Atatürk’e laf atanların, sözlerini görünce; türlü türlü konularda nasıl çark ettiklerini görünce bu konuyu yazmak boynumun borcu oldu.

İçinde AKP’nin yerel yöneticisi ve il başkanının olduğu kişiler, KKTC’nin kuruluş yıldönümüne gelip; kaldıkları bir kaç gün boyunca sabah ve akşam Mağusa’daki bir gece kulübüne (Kıbrıs’ta night club diye geçer ancak genelevdir) nasıl gittiğini bir araştırın bakalım.

Türkiye’de ahlak timsali kesinlerinden; yanlarından cinsel gücü arttırıcı bitkisel ilaçlarla dolaşarak, ahlaksızlıklarını ve sapkınlıklarını nasıl ortaya çıkarttıklarını anlatın bakalım.

**

İktidarda bulundukları yıllar boyunca ahlak timsali kesildiler. Muhafazakar demek, ahlak üzerine kurulu siyaset demektir. Ancak iktidarda bulundukları süre boyunca taciz arttı, tecavüz arttı, kadına şiddet arttı, kadına baskı arttı… Saç telinden, kolundan tahrik olan bu kirli zihniyet, içindeki pislikleri gidermek için Kıbrıs’ta SABAH VE AKŞAM olmak üzere günde 2 kez kadınlara gidiyor. Neden?

Yerin ismini de verirdim ancak yasal sıkıntı doğurabilir diye vermiyorum. Bu kadarı benden, gereken kişiler görev üstlenip biraz araştırırsa, kimler olduğunu da bulabilir.

Gidenleri tanımam, görüşlerini bilmem. Bu yüzden detaylı açıklamadım. Ancak CHP’nin içindeki Atatürk portresine takılacağınıza; partinizin içindeki ahlaksızları temizlemenizi dilerim.