Etrafınızdaki her şey, maddesel şeylerden ve icatlardan tutun insanların karakterine kadar her şey kadının eseridir. Ya kadın tarafından oluşturulmuş yada kadının yetiştirdiği bir erkek tarafından oluşturulmuştur. Haliyle kadının durumu, tüm insanlığı etkiler.

Türkiye’de kadının durumu nasıl? Daha önce defalarca anlattım. İçi Boş Olanların Dışa Yönelmesi konusu en belirgin olanıydı. Özellikle bu günlerde 20’li yaşların başındakiler tamamen kasa, tipe, zenginliğe falan yönelmiş durumdalar ve kendileri bir Adriana Lima değil. Bunu bildikleri için, işler daha da karışıyor ve kompleks yaparak insanların dışgörünüşlerini eleştiriyorlar. Çünkü televizyon, toplum vs.

Bunlar yetmedi! Bu Sörvayvırcı, evlendir beni, kurçuk ovacılar, snapchat’çiler yetmedi; şimdi Scorp’tan zehir saçanlar başladı.

Bir izleti paylaşacağım sizinle ve başlık şu “kadınların pipisi olsaydı” ve kadınlar açıklıyor. Ben tamamına kadarını izleyemedim.

 

 

Kadınlar cevaplamış! Bak KADINLAR CEVAPLAMIŞ diyorum:
– tecavüz ederdim,
– idamlık olurdum,
– sikerdim,
– çıkarıp ortalığa koyardım.

Bu ülkede tecavüzün, tacizin olması normal demek ki. Her zaman diyordum; eğer dininden cehennemi çıkarttığında da o dine inanıyor olursan sana saygı duyarım. Çünkü çoğunun korkudan inandığını düşünüyorum. Sürekli bir korku, yanma gibi fikirler var. Aman iyi olalım.

Aynı şekilde kadınların bu halde olma nedeni de erkek olamamalarıymış demek ki. Zaten son zamanlarda genç kadınların artan abazalık katsayılarına baktığınızda göreceksiniz. Erkek olsam şöyle yapardım, böyle yapardım… Ne manyaksınız arkadaş???

 

Cinselliği Bu Boyuta Getirmeyin

Cinsellikte tıpkı yemek, su, tuvalet, uyku gibi bir şey. Neden farklı davranıyorsunuz? Cinsellik hormonları dengeler ve bedensel ihtiyaç.

Yemek için “ayıp günah, yasak” diyor musunuz?
Yada bütün hayatınızı çişe göre mi uyduruyorsunuz? Aman kas yapayım daha iyi işerim diye?

Neden cinsellik “ayıp, yasak, günah” yada her şeyi kız tavlamak, kaslı ve zengin erkek bulmak üzerinden değerlendiriyorsunuz?

Yazık.
Bir tarafta sunulmuş Avrupa özentisi görünüşe önem veren ve cinselliği odak noktasına oturtan zihniyet,
Diğer tarafta kadını sosyal yaşamdan silen ve Arap kültürü… Yazık be!

 

He bu izletidekilerin bir kısmının geyik olduğunun ben de farkındayım. Ama her şakadaki gerçeği yada kadınların çoğundaki “erkek olsam neler yapardım” havasını da biliyorum. Toplumsal gelişim gerek bize. Dünyanın 300 sene gerisindeyiz.

1920’lerde başlayan devrim 1980’den sonra bitti. Geriye gitmeye başladık. İyi bok yediniz. Medyasından askerine, politikacısından öğretmenine kadar iyi bok yediniz. Sik gibi nesiller yetiştirdiniz şerefsizler!