BAK AK PARTİLİ!

Uzun süredir, özellikle “15 Temmuz tiyatral darbe girişimi” yazısından sonra, AK Troller ve DÜŞÜNMEYİ BİLEMEYEN bir takım ilkel AK Partililer tarafından saldırıya uğruyorum. Blog ve youtube videolarına yorum yazamadıklarından diğer videolara yorum yazıp hem ilkelliklerini göstermek, hem aptallıklarını saklamak istiyorlar. Dinle o zaman! Oku, düşün, sorgula!

Bak AK Partili!
Senin aksine ben hayatımın hiçbir döneminde terör örgütleriyle yakın ilişkiler kurmadım, onları övmedim, onların sayesinde iktidara gelen ve sonra terör örgütünü güçlendiren partiye oy vermedim! Hain arıyorsan önce oy verdiğin partiye, sonra onları kayıtsız şartsız desteklediğin için ayna bak. Türklüğü yok eden, Andımız’ı kaldıran, milliyetçiliği ayaklar altına alan, Çözüm Süreci ihanetiyle terör örgütünün güçlenmesini sağlayan parti ve düşünce ne benim oy verdiğim ne de desteklediğim partilerden birisi değil. FAKAT SEN KAYITSIZ ŞARTSIZ DESTEKLEDİN!

Biz her zaman Çözüm Sürecini, Gülen ve cemaatini eleştirdik, Ergenekon ve Balyoz gibi davaların TSK”yı bitirmek için yanlış olduğunu söyledik. Şimdi de 15 Temmuz’dan sonra yapılanların yine TSK’yı zayıflattığını söylüyoruz. Bizim çizgimiz hep belliydi, dansöz gibi kıvıran sizdiniz, sizin oy verdiğiniz politikacılar ve onların yandaşlarıydı.

Biliyorum okuyan tipler değilsiniz; sorgulayan ve aklını kullanan insanlar hiç değilsiniz. oturduğunuz organla düşünüp; çocuğa, kadının bacağına ve saçına tahrik olduğunuz için kan beyninize gitmekte zorlanıyor. Bu yüzden yazılarımı da anlayamadığınız gibi, işinize geldiğiniz şekilde yorumluyorsunuz.

Ben size özünü anlatayım : yıllardır biz çizgimizi bozmadık, yıllar bizi haklı çıkarttı. Sizler ise dansöz gibi kıvıran politikacıların oluşturduğu partiye oy verdiniz. Her adımlarını savundunuz, ne derlerse haklı buldunuz. Fethullah’ı övdüler alkışladınız, inlerine gireceğiz dediler yine alkışladınız. Şerefli Türk ordusu subayları içeri atılırken “bağırsaklarımız temizleniyor” dedi alkışladınız, “Ergenekon ve Balyoz’da kandırıldık” denince yine alkışladınız…

Başta Erdoğan olmak üzere tüm AK Parti kadroları TERÖR ÖRGÜTÜ FETHULLAH GÜLEN’E YARDIM VE YATAKLIK ETMİŞTİR! Ben değil, kendileri söylüyor. Ne istedilerse verdik diyorlar, yardım ettik diyorlar. Öyle allahla kitapla affedilmeyecekler. Yargılanacaklar… İdamı getirirlerse, hepsi asılacak. Kendi getirdikleri Başkanlık ve idam ile, anayasa ile asılacaklar.

Türk ordusunu, Türkiye Cumhuriyetini, demorkasiyi zayıflatmalarını; şimdi sığındıkları fakat zamanında ağızlarına geleni söyledikleri Atatürk ve silah arkadaşlarına, 1. Meclis ve Kurtuluş Savaşı ruhuna saldırdıkları için YARGILANACAKLAR, ÖLÜM İÇİN YALVARACAKLAR. Şimdi değilse, 2030’dan sonra…

Türkiye’yi bu duruma düşüren kim varsa; terör örgütü PKK, FETÖ yada IŞİD’i güçlendiren hangi parti, hangi politikacı, medya, yandaş, işadamı varsa HEPSİ HESABINI VERECEK!

Biraz akıl, biraz mantık… Sizin için zor biliyorum ama! Bundan böyle iğneyi kendinize batıracaksınız! ABD, Avrupa, Almanya, PKK, IŞİD, Rusya, Fethullah, İsrail… Herkes tarafından kandırılacak kadar bilgisiz, basiretsiz bir iktidarı; kendi ağızlarıyla terör örgütüne yardım ve yataklık edenleri niye, nasıl destekliyorsunuz önce kendinizi sorgulayacaksınız. Birilerine vatan haini demeden önce, ülkede hainleri önemli yerlere getiren, hainliğe göz yuman iktidara nasıl destek verdik diye düşüneceksin kardeşim. Ondan sonra ağzını açacaksın ki, o ağzına lafları tıkamasınlar.

Tarih ve olaylar bizi hep haklı çıkarttı. Gülen konusunda haklı çıktık, Balyoz ve Ergenekon konusunda haklı çıktık. Biraz daha zorlarsanız, Erdoğan konusunda da haklı olduğumuzu göreceksiniz. Şimdi değilse bile, bir kaç yıl sonra…

Ancak ülkeyi parçalanmanın eşiğine getiren, ekonomik sömürge haline gelmesine neden olan sizler bunun hesabını nasıl vereceksiniz? Vicdan demiyorum, biliyorum ki bunları düşünebilecek kadar aklınız, vicdan yapabilecek kadar insanlığınız yok. Sadece soruyorum; HESABINI NASIL VERCEKSİNİZ?

Merak etmeyin, 2030’dan sonra nasıl vereceğinizi göreceksiniz. Onun için de planım var.

Etiketler: , , , ,