“Tarihi, savaşı kazananlar yazar” diye bir söz vardır. Hitler konusunda bazı gerçekler bundan ibarettir. Şimdi size herkesin dillendirmediği bir kaç şey anlatacağım ;

Bir ulusa, bir gruba, bir insana yüce bir amaç verirseniz ve bu uğurda onları inandırırsanız; insan üstü çalışmaların gerçekleştiğini görürsünüz. İşte Nazi Almanya’sında olan buydu. 1. Dünya Savaşı’nın sıkıntılarını atlatmaya çalışan, bunalmış bir halkı etkiledi Hitler ve umud vaad etti.

Nazi döneminde bir çok konuda ilerlemeler yaşandı ancak en önemlileri ; bilim, teknoloji ve tıptır. Savaşın, savaş araçlarında, yani savaş teknolojilerinde ve dolayısyla teknolojide ilerlemeye neden olması kaçılnılmazdır. Üzerine onca esir varken, savaş sırasında yaralanan askerlerde ve çeşitli durumlarda insanların “deney olarak” kullanılmasıda olasıdır. Bu yüzden tıpta gelişmiştir. Bunların neticesinde bilim gelişir. Örnek vermek gerekirse : 1940’larda Porche tarafından model olarak tasarlanan tanklardaki sistemler ilk olarak seneler sonra 1992’de arabada kullanıldı.

Bunları neden anlattım ?

Bu mynette gördüğüm bir haberde[1], Nazilerin çılgın buluşları diyordu. İsteyen linkten bakabilir hepsini anlatmayacağım ancak ;

naziler ufo naziler ufo Naziler ufo

Yukarıda görebileceğiniz çalışmalar ve daha fazlası Naziler tarafından yapıldı. Nazi roketleri, Mauslar, E100, füzeler, uzaktan kumandalı araçlar….

Nazi füzeleri v2

Mynette şöyle yazıyor ( http://www.mynet.com/haber/foto-analiz/nazilerin-dehset-veren-buluslari-1567033-32 ):

V-2 Naziler v-1 yetmez diye düşünüp bide V-2 yapmıştı. V-1den daha güçlüydü. Bu roketlere bakarak kendi roketlerini tasarlayarak Amerika uzay çağını başlattı.

Evet doğrudur.

İşte buda kanlı canlı füze. Eğer bu füzelerin başarısı 1940-43’te gelseydi ; Maus ve E100’ü yapsalardı, Ratte tankı yapsalardı işler kesinlikle farklı olacaktı.

***

Naziler ve Soğuk Savaş

Naziler döneminde yapılan bu büyük teknolojik ve bilimsel gelişmeleri, Nazi bilim adamları yaptı. 2. Dünya Savaşının sonuna doğru bilim adamları ülkeyi terketmeye başladı. Savaş sonrasında da durum devam etti. Büyük bir kısmı Rusya ve Amerika’ya gitti. Avrupa’ya dağılanlar oldu.

Amerika ve Rusya’ya giden, füzeleri ve bir sürü araştırmaları gerçekleştiren Nazi bilim adamlarını kullanan Rusya ve Amerika’a; uzay yarışını başlattı.  Hatta yukarıda gösterdiğim Nazi Ufolarının projelerinin Amerika’ya götürüldüğü ve burada üzerinde çalışıldığına dair bir sürü yazı var ancak böyle şeyler kanıtlanamıyor, sadece komplo teorisi olarak kalıyor.

***

Nazi Kampları

Gelelim Nazi kampları mevzusuna. Hitler öldü, çevresindekiler öldü, bir şeyler bilen bütün Nazi komutanları intihar etti yada idam edildi. Yani Nazi dönemine ait savunabilecekleri bir şey yada birileri kalmadı.

Dahası Nazi Toplama Kampları 2. Dünya Savaşının sonuna kadar bilinmiyordu. Ruslar Polonya’ya girmeye başlayınca farkına vardı(!).Peki gerçekten var mıydı yoksa zaman içinde esir kampları propaganda malzemesi mi yapıldı ?

Dahası Kıbrıs savaşında esir kampları mevcuttu. Rumlarda da Türklerde de. Bütün savaşlarda esir kampları mevcuttur. Bu esir kampları propaganda malzemesine mi dönüştürüldü ??

Ermeni soykırımı vardır deniyor, Erdoğan arşivi açmaya hazırız dedi. İlgili ülkelerde (belgesi olanlar) arşivleri açsın, Ermenistanda açsın; bakalım dedi ancak gelen ve kabul eden yok ! Bütün dünyada Ermeni soykırımı kabul edilmeye başlandı. Yargısız infaz. Peki bunu bize yapan Batı; ezildikleri, gururlarının incildiği Nazilere ne yapar ?

Eğer bahsedilen soykırım varsa; anlatılanlara ve Hitler’in söylemlerine göre eşcinsellere, çingenelere, Nazilerede yapıldı. Hatta Türk kökenli 2 kişide toplama kampında öldürüldü. Ancak Amerika’nın neredeyse bütün sağlam şirketleri, film şirkletleri, teknoloji şirketleri ; ya yahudilerin kurduğu yada yahudilerin ortak olduğu firmalardır. Peki bu film şirketlerinden gerçeği yansıtan filmler mi çıkacak ?

Bakınız :

Hadi bir kısmını ben söylüyorum; bilgili bir akademisyen olan ve eski İran Cumhurbaşkanı olan adamın söylediklerine dikkat edin !

– NAZİ TOPLAMA KAMPLARI VE İDDİA EDİLEN SOYKIRIM NEDEN ARAŞTIRILMIYOR VE ARAŞTIRMALAR ENGELLENİYOR ?

Nazilerin Avrupa’yı ve Amerika’yı korkuttuğunu, bu yüzden Nazilere karşı bir propaganda olduğunu zaten görebiliyoruz. Liberal veya Marksistlerde Hitler’i sevmez. Bunuda biliyoruz. Bilmediğimiz ama düşünmemiz gereken kısım ; acaba bu esir kamplarında sayılar fazlasıyla çarpıtılarak (nasılsa savunacak kimse kalmadı geriye), Filistin topraklarında İsrail devleti yaratmak için bir çalışma mı başlatıldı ?

Amerika, Yahudilerin kontrolü altında. Rusya Putin’den önce yahudi oligarklarına yani devleti yöneten zengin işadamlarına evsahipliği yapıyordu.

***

Durum ne olursa olsun, gerçekleri sorgulamamız ve araştırmamız gerekiyor. Filmlerde Nazi toplama kamplaında ölen insanların görüntülerini göstererke, insanlığa Nazilerin soykırımı kabul ettirilmeye çalışıyor. İnsanlarda inanıyor. Ancak Ahmedinejad gibi bilgili insanlar, akademisyenler, mantığını kullanan insanlar; bir takım sorular soracaktır : NAZİ SOYKIRIMI NEDEN ARAŞTIRILMIYOR, ARAŞTIRMALAR ENGELLENİYOR ??? Yoksa gerçek değil mi ?

***

Benim çok iyi bildiğim noktaysa ; bugünün teknolojisi, bilimi ve tıbbı Nazi Almanyasına çok şey borçludur.

Sevgi ve saygılarımla….